21. EAES Kongresi

19-22 Haziran 2013, Viyana-Avusturya 12 Aralık 2012 Kongre detayları için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Değerli Üyelerimiz

Ulusal Endoskopik Laparoskopik Cerrahi Derneği 9.Olağan Genel Kurul Toplantısı 28.04.2010 Tarihinde yapılmıştır.

Değerli Üyelerimiz

Laparoskopik aletlerde ergonomik kol tasarımı konusunda, Hollanda'da Endüstriyel Tasarım master öğrencisi olan Nuray Işık,tez çalışmalarına katkı amacıyla kısa anketine üyelerimizin cevabını rica etmektedir. Sitemizde yer alan ankete vereceğiniz cevaplar, öğrencimize yönlendirilecektir. elcd@elcd.org adresini cc ekleyerek anket üzerindeki e-posta adresine gönderebilirsiniz. Katkılarınıza teşekkürler

ELCD Üye Paneli üzerinden Video Yayını Hizmeti başlamıştır.

ELCD arşivinde bulunan ve sürekli yenileri eklenen Laparoskopik Cerrahi Video Arşivi siz değerli üyelerimizin hizmetine açılmıştır. Üye paneli üzerinden verilen bu hizmet ile kategorilere göre sınıflanmış video kayıtlarını izleyebileceksiniz.   Üye paneline giriş yapabilmek ve bu hizmetimizden yararlanmak için E-Posta adresleri sistemimizde kayıtlı olmayan üyelerimiz ise "İletişim" bölümündeki formu doldurarak üyelik sistemine E-Posta adreslerinin tanımlanmalarını istemelidirler.

ELCD Anasayfasındaki "Üye Borç Sorgulama" menüsü hizmete girmiştir.

ELCD üyeleri artık borçlarını online sorgulayıp Kredi Kartı ile ödeyebilecekler. Sol taraftaki ana menüden "Üye Borç Sorgulama" menüsünden bu hizmete ulaşabilirsiniz. Üyelerimizin bu hizmetten yararlanabilmeleri için TC Kimlik numaralarının ve email adreslerinin sistemimizde kayıtlı olması gerekmektedir. Sorgulama sonucu uyarı alan üyelerimiz "İletişim" bölümündeki formu gerekli bilgiler ile doldurup göndermelidirler.

ELCD Üye Paneli Hizmete Girmiştir.

Hizmete giren yeni sitemiz ile Online Üyelik kayıdı başlamış olup Kredi Kartı ile ödeme hizmetimiz de faaliyete geçirilmiştir. Tüm mevcut üyelerimizin E-Posta adresleri sistemimizde tanımlı ise Üye Paneli linkinden "Şifremi Unuttum" linkine tıklayarak şifrelerini almaları ve üyelik bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir. >> 30.09.2009 - Üyelerimiz online laparoskopik video arşivimize üye panelinden ulaşabilirler.>> 21.09.2009 - Üyelerimiz aidat borçlarını üye panelinden kredi kartları ile ödeyebilirler.>> 04.08.2009 - Üyelerimiz borç bilgilerini üye panelinden öğrenebilirler.

9. Ulusal Endoskopik Laparoskopik Cerrahi Kongresi

Ulusal Endoskopik Laparoskopik Cerrahi Derneğimiz (ELCD)' in 1993 yılından beri her iki yıldabir yapılan Kongresinin dokuzuncusu, 28-31 Ekim 2009 tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirilecektir.  Kongre detayları kongre sitesinden öğrenilebilmektedir..